Aktuality

V sobotu 1.prosince se konal v Čechovicích XIV. ročník turnaje v zápase řeckořímském mládeže "O pohár Františka Nesvadbíka".
představitelé TJ Jiskra přejí svým členům krásně prožité svátky vánoční, hodně štěstí a rodinné pohody. Mnoho sportovních úspěchů v nadcházejícím novém roce.
nové číslo Zpravodaje ČUS s obsahem viz níže https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html)
Ve středu 28.11.2018 se v klubu OKO Havlíčkův Brod uskutečnil přebor ZŠ Štáflova, V Sadech, Wolkerova.
23. - 25.listopadu 2018 -se uskutečnil mezinárodní turnaj mládeže v zápase řeckořímském v ukrajinském Beregovu.
V Liberci na žebříčkovém turnaji Ještědský kalíšek v sobotu 24.11.2018
V jihlavské sportovní hale proběhl v sobotu 17.listopadu turnaj mládeže v zápase řecko – římském „Velká cena města Jihlavy“.
V neděli 4.listopadu v pražské Stromovce na Olympu proběhlo poslední kolo celostátní soutěže mužů v zápase řeckořímském.
víkendu 03.listopadu uspořádal chrastavský oddíl mládežnický turnaj v zápase řeckořímském pro kategorie přípravek „TURNAJ TALENTOVANÉ MLÁDEŽE “
O víkendu 03.listopadu uspořádal slovenský Šamorín již tradiční mládežnický turnaj v zápase řeckořímském „O POHÁR STAROSTY MĚSTA “
O víkendu 27.října uspořádal Olymp Praha již tradiční mládežnický turnaj v zápase řeckořímském „PRAGUE WRESTLING OPEN 2018 “
na turnaji nadějí bojovala Martina Kočová a Anna Šimková.
ve čtvrtek 29.11.2018 od 18.oo hod. je naplánovaný poslední letošní výbor TJ Jiskra. Každý předseda oddílu má možnost do úterý 27.11. předkládat návrhy a požadavky na výbor přes tajemníka TJ.
Finálová série naší nejvyšší softballové soutěže se protáhla až na maximální možný počet zápasů.
Aktuální Zpravodaj si můžete stáhnout na: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html
David jako jediný z ČR se zúčastnil mezinárodního turnaje v Rakouském Linci 20.10.2018 ve fleretu.
Ve čtvrtek 25.10.2018 se uskuteční plánovaný výbor TJ Jiskra od 16.30 hod. v kulaté zasedačce ve Sportovní hale. Každý předseda oddílu má možnost na toto jednání předkládat návrhy do úterý 23.10.2018 přes tajemníka TJ Jiskra.
Na čtvrtek 25.10.2018 od 18. hod. v klubovně šachu ve Sportovní hale, se pořádá schůze zástupců oddílů. Podklady k jednání byli všem zúčastněným zaslány elektronicky. Každý účastník má možnost vystoupit v diskusi a přednést své názory a připomínky.
Eliška Veseláková na svém prvním mezinárodním turnaji kadetek v Ostravě, konaného dne 22.9.2018 se umístila na 19 místě.
Finálová série naší nejvyšší softballové soutěže pokračovala o víkendu dalšími dvěma zápasy a oba soupeři, Hroši a Tempo Praha, využili výhodu domácího prostředí k výhře. Stav série je tedy vyrovnaný a o mistru rozhodně až pátý zápas.
Přihlašování akcí do projektu bude probíhat opět přes elektronickou přihlášku. Odkaz na přihlášku projektu.: https://www.cus-sportujsnami.cz/prihlaska/ Předpokládaný termín přihlášek je stanoven od 1.11. do 31.12. 2018
Brodští softballisté rozehráli o tomto víkendu finálovou sérii naší nejvyšší soutěže s pražským Tempem. Po dvou zápasech je skóre nerozhodné a pokračovat se bude o tomto víkendu. V sobotu budou hrát Hroši v Praze a v neděli v domácí Hippos aréně.
V sobotu 15.září se konal v Havlíčkově Brodě již tradiční Memoriál Františka Červína v zápase řeckořímském, ale tentokrát v kategorii starších žáků a kadetů.
Mimořádně úspěšně vstoupily oba hlavní týmy Hrochů do podzimních bojů v play-off. Jak muži, tak junioři zvítězili ve všech utkáních a zajistili si postup do další fáze soutěže.
Víkend byl ve znamení softballových soubojů se Spectrem Praha. Zatím co junioři rozehráli již finálovou sérii, muži zahájili úvodními zápasy sérii semifinálovou. Junioři zatím potvrzují roli velkého favorita a v obou zápasech v Praze jasně dominovali.
V prostějovské Sokolovně proběhl v sobotu 29.září již tradiční mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko - římském.
V neděli 30.září proběhlo v krnovské sportovní hale čtvrté kolo celostátní soutěže můžu v zápase řeckořímském.
Mimořádně úspěšně dopadly pro brodské softballisty víkendové zápasy s pražským Spectrem
Pro rok 2018 Jiskra obdržela v dotačním titulu " Můj klub" na činnost mládeže, odměnu trenérům a provoz velmi slušnou finanční částku ve výši 2.800.000,- Kč.
dne 16.7.2018 v Praze na kontrolním úřadě MŠMT ČR došlo ke kontrole čerpání finančních dotačních prostředků na mládež. V září 2018 jsme obdrželi stanovisko kontrolního úřadu MŠMT ČR, že čerpání prostředků je v pořádku dle směrnic a Rozhodnutí " Můj klub".
Brodští zastupitelé odsouhlasili částku ve výši 1/3 z celkových nákladů (2 mil. Kč) pro výstavbu tiskového centra v areálu Plovárenská před uspořádáním MS v softballe mužů 2019. TJ Jiskra by tímto chtěla poděkovat za podporu.
V dotačním programu " Můj Klub" na jejich činnost a provoz vyhradilo částku 1,5 miliardy Kč, což je přibližně o 600 mil. Kč více jak v letošním roce. Předpokládá, že podpoří cca 6 tisíc SK/TJ. Bude to o 1800 klubů víc jak v letošním roce.
Aktuální Zpravodaj si můžete stáhnout na: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html
Pondělní tréninky v čase od 14.30 - 16.oo hod. oddílu Moderní gymnastiky ve Sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod začínají od 17.9.2018. Noví zájemci o cvičení se mohou přihlásit předsedkyni oddílu paní Mgr. Martině Kadlecové.
na čtvrtek 27.9.2018 je plánován výbor TJ Jiskra od 18.oo hod. v kulaté zasedačce SH. Každý předseda, který by měl nějakou připomínku, nebo věc k projednání nechť ji pošle tajemníkovi na email do 23.9.2018
Mimořádná sportovní událost bude k vidění v havlíčkobrodské softballové Hippos aréně. Poslední den prázdnin, v neděli 2.9.,přicestují do Havlíčkova Brodu úřadující mistři světa, softballisté Nového Zélandu. Jejich soupeřem bude od 15:30 Výběr Evropy.
Turnaj mladších žákyň LA CUP 2018 21.-24-7. 2018 se uskutečnila v tenisovém oddíle významná tenisová akce. Celostátni turnaj mladších žákyň kategorie B - LA CUP 2018
V chorvatském Zagrebu se ve dnech 05.- 08.července konalo Mistrovství Světa v kategorii kadetů U17 v zápase řecko - římském.
Aktuální Zpravodaj si můžete stáhnout na: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html
havlíčkobrodský šermíř Petr Šimek z T.J. Jiskra se na tomto turnaji neztratil a ve své kategorii AK1 (40-50 roků) obsadil krásné třetí místo.
Aktuální Zpravodaj si můžete stáhnout a přečíst si o aktuálních informacích ze sportu
V neděli 09.června se v ostravské Sportovní hale konalo druhé kolo celostátní ligové soutěže v zápase řecko - římském.
V srbské Subotici se konal mezinárodní turnaj v zápase řecko-římském kadetů "Memoriál Refika Memiševič - Brale"
01. - 03.června se v chorvatské Pule konal mládežnický mezinárodní turnaj
Ve středu 23.6.2018 46 členná cyklistická výprava odjela zdolávat a poznávat Italské Dolomity v oblasti Cortina d´ Ampezzo. Mezi zdoláváním vrcholů byl lahůdkou průsmyk San Boldo. Celá výprava se ve zdraví vrátila 28.6.2018 v pondělních ranních hodinách.
V sobotu 26.května brodská výprava s trenérem Zdenkem Švecem vyrazila do pražské Stromovky na mistrovství České republiky v zápase řeckořímském starších žáků a juniorů
Úspěšné zakončení herního ročníku 2017/2018 mají za sebou mladší žákyně oddílu volejbalu TJ Jiskry Havlíčkův Brod. Druhé místo v krajském přeboru mladších žákyň.
Marcel Albini do 110 kg vybojoval stříbrnou medaili.
Na základě pověření Softballovou asociací Praha uspořádá oddíl softballu ve svém sportovním areálu Plovárenská ME v softballe, pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka. Představitelé Města Havlíčkův Brod tuto akci také významně podporují
V Praze dne 12.5.2018 na Memoriálu Jiřího Jesenského bylo i duo šermířů z Havlíčkova Brodu.
Česká kadetská reprezentace je od 06.do 14.května na závěrečném soustředění v polské Raciborzi před mistrovstvím Evropy
V neděli 13.května se v třinecké Sportovní hale konalo první kole celostátní ligové soutěže v zápase řecko - římském
Výbor TJ čtvrtek 31.5.2018 od 18.oo hod.
O víkendu 04. - 06.května odjela brodská minivýprava s trenéry Tomášem Šimkem a Radkem Satrapou do ukrajinského Ternopilu k mezinárodnímu turnaji.
V sobotu 5.května se v Borohrádku v místní sokolovně uskutečnil "Memoriál Karla Petrnka" v zápase řecko - římském mládeže.
O víkendu 04. - 06.května se v polském Kostrzynu konalo mezinárodní mistrovství Polska
ve středu 2.5.2018 v sále Staré radnice proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec Města za rok 2017
O víkendu 28.dubna uspořádal oddíl Lokomotiva Krnov mládežnický turnaj v zápase řeckořímském za účasti 200 zápasníků z 23 oddílů z Čech,Slovenska a Polska.
V disciplíně fleretem ve své kategorii juniorů v Brně na Junior Mens Foll.
Zpravodaj si můžete stáhnout
V Praze na mezinárodním turnaji Mladý mušketýr v kategorii mini žákyň se představily Martina Kočová a Anna Šimková.
V sobotu 21.dubna se v ostravské sportovní hale uskutečnilo mistrovství České republiky v zápase řecko - římském mužů
V sobotu 14.dubna brodská výprava s trenérem Tomášem Šimkem a Zdenkem Švecem vyrazila do Teplic na mistrovství České republiky v zápase volný styl starších žáků a juniorů.
Ve dnech 27.dubna až 03.května čeká trojici broďáků mistrovství Evropy
Brodští reprezentanti Oldřich Varga do 77 kg a Petr Novák do 82 kg odjeli ne velice silný turnaj do estonského Talinu.
V: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.htmlyšel Zpravodaj ČUS č.3 _2018
O velikonočních svátcích 31.března odjela brodská výprava s trenérem Radkem Satrapou a s 12 broďákama na tradiční mezinárodní turnaj do holandského Utrechtu
Anna Šimková se zúčastnila mezinárodního turnaje 41 ročníku Challange v Polské Wroclavi, konaného 22-26.3.2018.
V neděli 24.března proběhla v maďarském Tokodu mezinárodní soutěž týmů v zápase řecko - římském.
O víkendu 24.března uspořádal Sokol Hodonín již tradiční mládežnický turnaj v zápase řeckořímském „Velká cena města Hodonín “
Česká kadetská reprezentace s trenérem Zdenkem Švecem a Ladislavem Šnellym odjela v pátek 23.března do maďarského Tokodu k mezinárodnímu turnaji v zápase řecko - římském.
V neděli 18.března proběhl závěrečný turnaj 29. ročníku Ligy Vysočiny v minivolejbalu žákyň ročníku 2005 a mladších
Broďáci s trenérem Zdenkem Švecem odjeli na mezinárodní turnaj "Grand Prix Chomutov 2018".
Anna Šimková druhá, Martina Kočová dvanáctá.
V sobotu 3.března se v chorvatské Koprivnici konal XV. již tradiční mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko - římském "ZLATNI PIJETAO 2018".
Kladno pořadatel Mistrovství České republiky v zápase ve volném stylu.
V neděli 25.2.2018 se na mezinárodním turnaji v Ostravě ve své kategorii mini žáků představili i dva zástupci oddílu šermu TJ Jiskra.
V sobotu 24.února uspořádal jihlavský zápasnický oddíl mistrovství České republiky v zápase řeckořímském mladších žáků a kadetů za účasti 125 zápasníků z 27 českých oddílů.
ve středu 28.3.2018 od 18.oo hod je plánován výbor TJ Jiskra.
ve čtvrtek 19.dubna 2018 od 17.oo hod. se koná Valná hromada TJ Jiskra v restauraci Rebel aréna v e Sportovní hale TJ Jiskra.
ve čtvrtek 15.3.2018 se uskuteční slavnostní vyhlášení " Sportovec TJ Jiskra za rok 2017" od 17.oo hod. v hotelu Slunce Havlíčkův Brod, za účasti představitelů města Havlíčkova Brodu, představitelů TJ Jiskra a regionálního tisku.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. v pondělí 5.2.2018 slavnostně otevřela novou výstavbu VIP tribuny na softballe ulice Plovárenská.
Zimní soustředění české kadetské a juniorské reprezentace za účasti běloruské reprezentace v Krušnohoří v obci Kovářská.
O víkendu 3.února uspořádal Sokol Hnidousy-Motyčín již tradiční mládežnický turnaj v zápase řeckořímském 39.ročník „Memoriál Josefa Korycha a Antonína Zemana“ za účasti 148 zápasníků z 18 oddílů z Čech.
: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html
ve čtvrtek 22.2.2018 se uskuteční další plánovaný výbor TJ Jiskra v kulaté zasedačce ve SH od 18.oo hod.
V dánském městě Koldingu se o víkendu 20. – 21. ledna uskutečnil již tradiční mládežnický turnaj v zápase řeckořímském „KOLDING CUP 2018“ za účasti 244 zápasníků z Dánska, Čech, Holandska, Polska, Německa, Švédska a Norska.
Výbor TJ zasedá v klubovně Sportovní haly a každý předseda oddílu má možnost podat jakýkoliv dotaz nebo připomínku k projednání na výbor TJ. Nejpozději do čtvrtka 24.1.2018
Ve čtvrtek 25.1.2018 od 18.oo hod. Sportovní hala, klubovna oddílu šachu. Program dle pozvánky, projednání aktuálních informací a zajištění daných úkolů.
Na tomto turnaji ve své kategorii mini žákyň obsadila krásné třetí místo.
Informace ze sportovního prostředí .https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html
ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod pořádá Vánoční bleskový turnaj, který je současně otevřeným přeborem ŠK Jiskra.
Šermíř TJ Jiskra v kategorii seniorů se umístil na dvacátém místě.
O víkendu 12.prosince se v chorvatském Záhřebu uskutečnil již tradiční vánoční turnaj v zápase řecko-římském mládeže.
Brodský zápasník TJ Jiskra Havl. Brod a reprezentant ČR dosáhl obrovského úspěchu ve Finsku kde získal zlatou medaili v zápase řř. Tento víkend 8.prosince odletěla česká seniorská reprezentace na mezinárodní turnaj do finského Ilmajoki na tradiční turnaj.
na základě výsledků zhodnotil předseda oddílu Zápasu činnost oddílu v tomto roce jako velice úspěšnou
Krásné prožití svátků Vánočních a úspěšný a šťastný nový rok všem svým členům, příznivcům a podporovatelům sportu v Havlíčkově Brodě přeje VV TJ Jiskra
https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html
za účasti všech havlíčkobrodských škol se k přeboru sešlo na 70 dětí. Tři věkové kategorie byly odměněny diplomem a cenami. Každý účastník si odnesl před vánoci malou pozornost od pořadatele.
Záštitu převzal starosta Havlíčkova Brodu, přihlášeno je 60 dětí. Přebor se uskuteční v klubu OKO.Předpokládané vyhlášení výsledků, vyhodnocení, předání cen vítězům p. starostou mezi 12,00 - 12,30 hodin
Výstavba nové VIP Tribuny od firmy Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod a.s , byla dokončena a předána v termínu. Nyní se čeká na vyjádření dotčených státních orgánů a závěrečnou kolaudaci.
V ukrajinském městě Beregovu proběhl o víkendu 24. – 26. listopadu zápasnický mezinárodní maratón za účasti 528 zápasníků z Ukrajiny, Čech, Slovenska, Maďarska, Moldávie, Rumunska, Srbska a Chorvatska
Mezinárodního turnaje v ukrajinském Mukačevu se zúčastnilo 190 kadetů z Čech, Ukrajiny, Maďarska, Litvy, Rumunska a Moldávie. Druhé místo a stříbrnou medaili v hmotnosti do 100 kg vybojoval v silné konkurenci Marcel Albini. Do 69 kg Michal Daniel vyhrál j
O víkendu 18.listopadu se konal ve Sportovní hale v Jihlavě mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko-římském.
Výbor TJ Jiskra oznamuje všem sportovcům, že dne 14.11.2017 zemřel dlouholetý sportovec, trenér a hlavně sportovní novinář a čestný člen TJ Jiskra pan Alois Svoboda. Pohřeb se koná ve čtvrtek 23.11.2017 v 11.oo hod. Čest jeho památce.
V neděli 12.11.2017 skončila na 7. místě havlíčkobrodská šermířka Anna Šimková, když podlehla Prokešové z Bystřice nad Perštejnem.
V sobotu 11.11.2017 ve SH Krnov se konalo MČR v zápase řecko římské mladších žáků.
Po úterním semináři s představiteli MŠMT odbor sportu a zástupci sportovních organizací se zjistilo, že současný sportovní prostředí je ve velice kritickém stavu, což potvrdil i náměstek pan Král z odboru sportu.
ve čtvrtek 9.11.2017 se zástupci ČOV setkali s pořadateli Olympijského běhu v salonku hotelu Agua Palace, kde jim bylo poděkováno a všem pořadatelům byla předána pamětní medaile k pořádání.
2x havlíčkobrodští šermíři stáli na stupních vítězů
O víkendu 28.října se konal ve Sportovní hale v pražské Stromovce mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko-římském „PRAGUE WRESTLING OPEN 2017“
Junioři brodské Jiskry reprezentovali ČR na Mistrovství světa v raftingu, které se konalo na řece Yoshino u města Miyoshi na ostrově Šikoku v Japonsku.
Brodští softballisté dokázali po roce opět zvítězit v naší nejvyšší soutěži a obhájit tak loňský premiérový titul. Vzhledem k tomu, že v letošním play-off nasadili do hry výhradně své vlastní odchovance je obhajoba titulu doslova senzací.
Prvním víkendem odstartovala finálová série naší nejvyšší softballové soutěže, oba finalisté využili domácího prostředí a tak je stav mezi Hrochy a Žraloky z Ledenic vyrovnaný 1:1. Série pokračuje tuto sobotu od 14:00 v brodské Hippos aréně a v neděli ve
Překvapivé tažení Hrochů v play-off naší nejvyšší softballové soutěže stále nekončí. Po té co ve čtvrtfinále vyřadili Chomutov, nyní poslali ven z kola i vítěze základní části Extraligy pražské Tempo.
Velice nečekaně se vyvíjí semifinálová série softballové Extraligy mezi brodskými Hrochy a pražským Tempem. Po úvodních dvou zápasech totiž vedou Hroši nad vítězem základní části Extraligy 2:0 na zápasy.
Dvě odchovankyně havlíčkobrodského volejbalu, Veronika Šnellyová a Veronika Pešková reprezentovaly Českou republiku na nedávno skončené Letní světové Univerziádě, kterou hostil čínský Taipei, dříve Tchaj-wan.
Skvělého výsledku se podařilo dosáhnout smíšenému družstvu babytenistů TO TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TK Hlinsko. Družstvo se probojovalo na XII. MČR družstev v babytenisu, které se konalo 15.-17.9. v Prostějově.
Čtvrtfinálovou sérii, která rozhoduje o úspěšné, či průměrné sezóně brodští softballisté zvládli a po šesté za sebou nebudou chybět v semifinále play-off naší nejvyšší softballové soutěže.
V domácím prostředí Hippos arény junioři vybojovali ještě cennější titul, když zvítězili v letošním ročníku juniorské Extraligy hráčů do 22 let a dokázali obhájit prvenství z loňského roku.
Skvělého úspěchu dosáhli havlíčkobrodští softballisté na klubovém mistrovství Evropy v Holandsku. Turnaje v Amersfoortu se zúčastnilo na dvacet klubů z celé Evropy a Hroši došli až do samotného finále.
Velice napilno mají v posledních dnech brodští softballisté. Hroši se ve čtvrtek večer v rámci přípravy na Super Cup střetli v Pardubicích s juniorskou reprezentací Argentiny a připsali si dvě výhry.
Již tuto neděli odcestují brodští softballisté do holandského Utrechtu, kde budou v příštím týdnu bojovat o Super Cup, což je obdoba fotbalové ligy mistrů. Pro Hrochy je tato soutěž letos jasnou prioritou a tak se rozhodli svůj kádr výrazně posílit.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod na svém softballovém areálu v ulici Plovárenská skončila s akcí " Posílení osvětlení" na základě 100% dotace od Kraje Vysočiny.
v pondělí 14.8.2017 v 17.oo hod. na havlíčkobrodském náměstí převzal Marek Švec z rukou předsedy Olympijského výboru Jiřího Kejvala bronzovou olympijskou medaili z Pekingu 2008.
Minulý týden hostila Praha mistrovství Evropy juniorů a kadetů. V obou reprezentačních výběrech měli silné zastoupení brodští Hroši
Na základě podpory uspořádání MS v softballe mužů v roce 2019 kraj Vysočina rozhodl podpořit tuto největší akci v Havlíčkově Brodě financováním posílení osvětlení pro tyto potřeby. Celá akce bude stát 1.083.000,- Kč.
Na základě obdrženého Rozhodnutí z MŠMT ČR číslo 502017_8_1208 nám byla přiznána neinvestiční dotace ve výši 1.744.000,- Kč
Aktuální informace ze sportovního prostředí a jednání s MŠMT ohledně vypsaných dotačních programů.
Trenéři oddílu šachu pod TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. uspořádali pro své členy a kroužek šachu při ZŠ Okrouhlice turnaj ke konci školního roku.
Zástupci oddílů spolu s výborem TJ a pracovníky sekretariátu se ve čtvrtek 29.6.2017 sejdou na společném jednání k zajištění prázdnin, zahájení nové sezony 2017-18 a rozdělení tělocvičen.
Pro nadpoloviční většinu chybějícího ( omluveného výboru) se tento výbor zrušil
Ve čtvrtek 31.8.2017 od 18.oo hod. se koná plánovaný výbor TJ.
Pořadatelé za přispění představitelů města pana starosty Mgr. Jana Tecla, tiskové mluvčí paní Aleny Doležalové a ambasadora paní Jarmily Kratochvílové uspořádali Bronzový běh pro radost pro malé i velké.
Oddíl Orientačního běhu při TJ Jiskra Havlíčkův Brod byl spolupořadatelem MČR 2017 v Orientačním běhu na krátké trati, které se pořádalo v Lipnici nad Sázavou.
Kanoisté TJ Jiskra Havlíčkův Brod se zúčastnili v měsíci květnu 2017 ME v Gruzii odkud se vraceli s plejádou medailového umístění.
Havlíčkobrodští softballisté si v nejvyšší soutěži připsali nejdříve dvě porážky na domácím hřišti s Tempem Praha, ale bilanci srovnali dvěma nedělními výhrami v Praze na Eagles. Ve vyrovnané extraligové tabulce zaujímají čtvrté místo.
Dalšími zápasy pokračovala naše nejvyšší soutěž softballistů a brodští Hroši přivezli ze hřišť soupeřů tři výhry.
Již příští středu 24.5.2017bude hostit havlíčkobrodská Hippos aréna mimořádně atraktivního soupeře.
Prodloužený víkend připravil havlíčkobrodským softbalistům náročnou porci šesti zápasů, ze kterých vytěžili tři výhry a stejný počet porážek.
V úterý 2.5.2017 v sále staré radnice města Havlíčkova Brodu byly rozdány Sportovní ceny města za rok 2016.
Plánovaný výbor TJ Jiskra ve čtvrtek 1.6.2017 od 18.oo hod. v kulaté zasedačce ve SH. Každý předseda oddílu má možnost předat podklady k projednání tajemníkovi do úterý 30.5.2017
Slavnostně vstoupili havlíčkobrodští softballisté do nového ročníku naší nejvyšší soutěže. V pátek večer přivítali úřadující mistři v rámci akce ,,Opening Day“ pražské Eagles.
T - mobile Olympijský běh v Havlíčkově Brodě dne 21.6.2017 a dětský běh pro radost pro širokou veřejnost
Plánovaný výbor TJ Jiskra se uskuteční ve čtvrtek 27.4.2017 od 17.oo hod. v kulaté zasedačce
Ve čtvrtek 16.3.2017 od 17.oo hod. v salonku hotelu Slunce Havlíčkův Brod proběhlo za účasti představitelů města Havlíčkův Brod slavnostní vyhodnocení.
Od 1.1.2017 zavést členský poplatek za každého člena TJ Jiskra HB. Od 1.1.2017 zrušit poplatky za tělocvičny a SH pro potřeby tréninků a mistrovských zápasů.
Každý předseda oddílu může vznést podnět k jednání na výboru TJ Jiskra přes tajemníka TJ, který požadavek zařadí na pořad jednání. Podněty prosím dávejte nejpozději do 27.3.2017
Vyhlášení Sportovec roku 2016 proběhne ve čtvrtek 16.3.2017, ve velkém salonku (1.patro) v hotelu Slunce od 17.oo hod. za účasti představitelů města Havlíčkův Brod, tisku a HB TV.
VV TJ Jiskra Havlíčkův Brod svolává delegáty na Valnou hromadu, která se bude konat ve čtvrtek 6.4.2017 od 17.oo hod. v klubovně oddílu Šachu ve Sportovní hale TJ Jiskra.
Pravidelná schůze výboru TJ Jiskra se koná ve čtvrtek 23.2.2017 od 18.oo hod. v kulaté zasedačce ve Sportovní hale TJ Jiskra.
Přání
Formuláře ankety Sportovec Kraje Vysočiny 2016
V pátek dne 16.12.2016 se uskutečnil v klubovně šachu Vánoční bleskový turnaj za účasti všech věkových kategorií.
Nominace na Sportovce města Havlíčkův Brod , kolektiv nebo trenéra/cvičitele za rok 2016
Povinnosti předsedů oddílů vůči sekretariátu TJ Jiskra HB ke konci roku 2016
Ve čtvrtek 24.11.2016 se koná plánovaný výbor TJ Jiskra od 18 hod. v kulaté zasedačce. Předsedové oddílů pokud mají nějaký materiál k projednání nechť ho zašlou do 23.11.2016 tajemníkovi TJ, který ho zařadí na program jednání.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HK Slavia VŠ Plzeň 25:20 (8:13)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - DHC Plzeň 20:29 (10:13)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - DHC Plzeň 19:36 (7:17)
HK Hodonín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:21 (17:11)
DHK Slavoj Žirovnive - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:21 (14:11)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Poruba B 38:20 (21:10)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Třeboň 34:29 (15:14)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Písek 25:31 (13:15)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Poruba 31:27 (15:15)
Letošní softballovou sezónu zcela ovládli havlíčkobrodští softballisté, pro které to byl nejúspěšnější ročník v klubové historii. Hroši ovládli všechny dlouhodobé soutěže, které se již hrají podle standartních softballových pravidel.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Sokol Vysoké Mýto 90:53
TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Basketbal TJ Svitavy „B“ 90:82
BK Velké Meziříčí – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:64
Cíl splněn, extraligový titul patří Havlíčkovu Brodu. Hroši se o víkendu stali minimálně na rok novými vládci nejvyšší domácí soutěže v softballe mužů.
Softballový klub Hroši během své existence dokázal vybojovat 45 titulů mistra republiky v různých věkových kategoriích
Skvěle rozehráli finálovou sérii muži v nejvyšší softballové soutěži.
Junioři do 23 let v R6 U23 vybojovali zlaté medaile na MČR
Jako první vstoupili do finálových turnajů softballoví žáci, kteří v Praze v konkurenci osmi družstev vybojovali bronzové medaile. Malí Hroši byli na finálovém turnaji jasně nejmladším týmem a tak zisk bronzu je jejich velkým úspěchem
Šachovou sezonu 2016/17 zahájili šachisté Jiskry Havlíčkův Brod tradičně již 4. ročníkem seriálu turnajů v rapid šachu (letos i Fischerově šachu) s názvem "O pohár ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod"
Výsledky basketbalových utkání na úvod sezony.
Muži se konečně po pěti letech dočkali postupu do finále extraligy, kde vyzvou favorizované Spektrum Praha
Po víkendu jsou muži pouze krok od finále když vedou nad Tempem Praha 2:0
Z důvodu, že není žádný nový aktuální materiál k projednání, ruší se 22.9.2016 plánovaný výbor TJ Jiskra HB
Ve čtvrtek 20.10.2016 se uskuteční další plánovaný výbor TJ Jiskra HB od 17.oo hod.
Ve čtvrtek 20.10.2016 od 18.oo hod. v klubovně oddílu Šachu se uskuteční plánované shromáždění zástupců oddílů spolu s výborem TJ Jiskra. Pozvánky a program každý obdrží začátkem října.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru