KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Starší dorostenky oddílu Házené bojovaly jak to jen šlo, ale bohužel to nestačilo.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - DHC Plzeň 20:29 (10:13)

Průběh: 3-(2:2), 13-(8:6), 22-(9:9), 30-(10:13), 36-(13:14), 45-(13:19), 54-(15:25), 56-(18:25), 60-(20:29)

Sestava a branky Havlíčkova Brodu:
Zdarsová S., Zychová A. - Studená V.(5), Raušová A.(4), Krajmerová E., Kučerová J., Palásková S.(1), Ďásková Z.(4), Adamcová M., Henková V.(1), Kroufková K., Hubáčková A.(5), Šulcová N., Lukešová Š.

Starší dorostenky tentokrát vstoupily do zápasu na výbornou a favorita z Plzně mírně zaskočily. I přes mírný výpadek jsme se soupeřkami drželi krok až do 36 minuty (13:14). Od tohoto stavu se nahřišti, ale prosazoval pouze jeden tým a to byla Plzeň. Mezi 37 a 24 minutou jsme dali pouze dvě branky, ale 11x !!! jsme lovili míč z vlastní sítě (15:25).
Holky bojovaly a snažily se na maximum co jim jejich um dovolil, ale ve druhém poločase nám úplně odešla střelba. Tento náš výpadek ve hře dokázal soupeř bezezbytku využít a připsat si další výhru.
Po utkání byl na holkách znát velký smutek a frustrace. Letos se nám prostě nedaří dotáhnout i dobře rozehraná utkání a sráží nás to do kolen.
Další možnost poprat se o výhru a vlastní sebevědomí budou mít holky v neděli 13.11.2016 od 10:00 v domácí hale proti DHC Slavia Praha.