AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Vyrovnané utkání mladších dorostenek oddílu házené rozhodlo posledních pět minut.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Poruba 31:27 (15:15)

Průběh: 5-(0:3), 11-(4:7), 16-(7:9), 20-(11:9), 27-(13:14),30-(15:15), 34-(20:16), 48-(23:23), 53-(25:25), 58-(29:25), 60-(31:27)

Sestava a branky Havlíčkova Brodu:
Rasochová E., Doležalová M. - Henková V., Fučíková B., Studená V. (10/1), Kučerová J.(1), Jindrová K.(2), Ďásková Z.(5), Formanová A.(2), Ledvinková B., Lukešová Š.(1), Adamcová M.(2), Kohoutová N.(7/5), Kroufková K.(1).

Mladší dorostenky potvrdily v sobotu má slova a ukázaly svou lepší tvář. Po debaklu a hlavně nepovedeném výkonu v Ivančicích se dokázaly ve vyrovnaném utkání s Porubou poprat o svou další výhru. A přestože některé z nich měly v nohách již utkání starších dorostenek, tak rozhodnutí padlo až v samotném závěru utkání.

První poločas byl jako na houpačce a oba celky se střídaly v momentech kdy se jim dařilo a naopak kdy chybovaly. Podle toho se také přelévalo skóre střídavě ve prospěch hostí nebo domácích.
Poločasové skóre 15:15 bylo logickým vyústěním toho co se dělo na hřišti.
Druhá půlka byla však již více v režiji domácího týmu a házenkářky s Poruby dokázaly pouze dvakrát dorovnat průběžný stav (23:23 a 25:25). Havlíčkobrodské hráčky si ale nechaly závěrečný úder až na posledních pět minut, ve kterých vstřelily šest branek a pouze dvě obdržely. Zasloužená výhra byla na Světě.
Holkám od srdce blahopřeji, protože si dokázalysobě a všem okolo, že házenou hrát umí a pokud budou poslouchat a makat dál, tak půjdou svými výkony stále nahoru.
Tento týden mají mladší dorostenky volné kolo a k dalšímu měření sil nastoupí v sobotu 5.11.2016 ve 12:00 na domácí palubovce proti DHC Plzeň. Přijďte náš mladý tým podpořit v jeho boji.