KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Ženy oddílu Házené poprvé v letošní sezóně prohrály.

HK Hodonín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:21 (17:11)

Průběh: 4-(3:2), 10-(8:5), 16-(9:8), 25-(13:10), 29-(17:10), 35-(23:12), 45-(27:16), 52-(30:18), 58-(32:20), 60-(33:21)

Sestava a branky Havlíčkova Brodu:
Zdarsová S., Křenková J. - Satrapová A. (1), Nováková G. (3), Burdová N., Svobodová K.(1), Kotanová V.(3), Kratochvílová H. (4/2), Kubalová B.(3), Kratochvílová M.(5), Velíšková T.(1).

V sobotu 29.10.2016 odehrály havlíčkobrodské házenkářky zápas o první místo v prvoligové tabulce.
Na palubovku největšího favorita letošní ligy jsme odjížděli s odhodláním poprat se o co nejlepší výsledek a pokusit se Hodonínu, který se již rozjel na plné obrátky, co nejdéle vzdorovat.
Do vlastního utkání jsme nevstoupili úplně špatně. Rychlostí a bojovností jsme domácím konkurovat mohli, ale výšková výhoda byla jednoznačně na straně hodonínských hráček. Naše holky se s tím, ale dokázaly popasovat statečně a až do 25 minuty jsme držely v Hodoníně kvalitní výsledek 13:10 pro domácí. Bohužel závěr první půle jsme vůbec nezvládli. Nechali jsme se dvakrát celkem zbytečně vyloučit a přesilovku 6 na 4 domácí zkušené hráčky dokonale využily k navýšení skóre na pohodlný šestibrankový rozdíl.
Do druhého dějství jsme vstoupili velice špatně. Sérií hloupých technických chyb a nepřesné střelby jsme dali domácímu celku možnost skórovat z rychlých útoků, ten těmito možnostmi rozhodně nepohrdal a tvrdě trestal. Po našem time-outu ve 35 minutě (23:12) se sice naše hra uklidnila a opět jsme domácím byli vyrovnaným soupeřem, ale snížit nějakým způsobem hrozivý rozdíl ve skóre se nám již nepodařilo.
Utkání jsme si prohráli vlastními chybami a velkým výpadkem koncentrace na hru v deseti minutách na přelomu obou poločasů. Vždyť časový úsek mezi 25 minutou a 35 minutou jsme prohráli 10:2!!! To se v utkáních jen těžko dá smazat.
Holky, ale makaly, bojovaly až do konce. Myslím si, že tento zápas byl pro celý tým velkou školou, ze které si všichni odneseme nové zkušenosti, se kterými je třeba správně naložit, abychom příště byli úspěšní.
Další utkání hrají ženy v sobotu 5.11.2016 od 14:00 v domácí hale. Soupeřem jim budou házenkářky VŠ Plzeň což slibuje třaskavé utkání.