KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Ženy oddílu házené se vrátily na vítěznou vlnu.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Poruba B 38:20 (21:10)

Průběh: 4-(2:2), 10-(6:4), 16-(10:5), 24-(15:9), 29-(20:9), 38-(26:13), 44-(27:16), 52-(34:16), 56-(36:18), 59-(38:20)

Sestava a branky Havlíčkova Brodu:
Zdarsová S., Křenková J. - Satrapová A. (5), Kutlvašrová J. (9), Burdová N. (1), Svobodová K.(3), Kotanová V.(1), Brožová J., Kratochvílová H. (4), Kubalová B.(6), Kratochvílová M.(4), Velíšková T.(2), Pechová V., Kubátová M.(3)

Havlíčkobrodské házenkářky dokázaly naplnit roli favoritek v souboji s házenkářkami Sokol Poruba.
V prvním poločase byl výkon domácích naprosto perfektní. S pohyblivé a důrazné obrany, přecházely domácí hráčky do rychlého útoku a dokázaly proměňovat své šance z první i druhé vlny do nesrovnané obrany porubských házenkářek. Poločasové skóre se zastavilo na stavu 21:10.
Ve druhé polovině již tempo utkání zvolnilo a házekářky Poruby dokázaly prvních 14 minut držet nezměněný brankový rozdíl. Domácí házenkářky přiložily pod kotel opět až v posledních patnácti minutách a navýšily konečný rozdíl až na 18 branek (38:20).

Holky podaly v sobotu velice dobrý výkon a ukázaly divákům velice atraktivní prvoligovou podívanou. Pokud budeme podával takovéto zodpovědné výkony i nadále, tak by se diváci v naší hale, mohli házenou opravdu bavit.
Jsem velmi zklamán z opakovaného zranění naší talentovaná mladičké spojky Jitky Brožové. Po nezaviněné srážce se soupeřkou v boji o míč ležící na zemi si opět pochroumala rameno. :-(

Bohužel musíme si přiznat, že tým žen se nám na postu spojek "malinko" rozpadá a k dalšímu utkání do Hodonína odjedeme ve velmi oslabené sestavě, protože kromě Jitky Brožové nám již na spojkách chybí další dlouhodobě zraněné hráčky (Eva Brožová, Kristýna Jůzlová, Veronika Řeháková) a navíc si své studijní povinosti bude v sobotu plnit i Jitka Kutlvašrová.
Věřme, že se holky přesto poperou o co nejlepší výsledek. Hodonín je, ale největším letošním favoritem 1.ligy. Jeho sestava by se spíše hodila do WHIL, ale rozhodně se na hřišti budeme snažit klást co největší odpor.
Utkání se hraje v sobotu 29.10.2016 od 15:30 v Hodoníně.